Позбутися від непотрібних волосся мріє будь-яка дівчина. Для цього можна використовувати самі різні методи. Але перед тим, як вибрати спосіб видалення волосся, необхідно відвідати лікаря-дерматолога, який визначити тип шкіри і дасть рекомендацію по переважному методу видалення волосся.

Якщо надмірна кількість волосся не є ознакою гормонального дисбалансу, то позбутися непотрібних волосся допоможуть наступні косметичні процедури.

  1. Вищипування. Цей метод використовують багато жінок. Але він має недоліки, головний з яких-запалення волосяних цибулин і відростають знову волоски стають товщі і помітніше.
  2. Крем для епіляції. Забезпечують результат протягом 2 тижнів.
  3. Креми, що уповільнюють ріст волосся.


    Їх потрібно втирати в ділянки шкіри з небажаним волоссям 2-3 рази на день, після цього волосся стає світліше і тонше, їх зростання сповільнюється, потім вони зовсім зникають. Цей метод добре поєднувати з восковою епіляцією.

  4. Щоб позбутися від непотрібних волосся можна вдатися до епіляції воском. Метод підходить для позбавлення від волосся на щоках і над губою, не рекомендований для підборіддя. Результат зберігається 2-6 тижнів.
  5. Фото- і лазерна епіляція. Методи безболісні, дозволяють назавжди позбутися волосся. Підходить для темного волосся. Потрібно 3-6 сеансів для досягнення потрібного ефекту. Найбільш ефективна лазерна епіляція олександритовим лазером з діаметром променя 18 мм