Якщо ви купили собі принтер, але не можете почати роботу з ним, то швидше за все вам потрібно встановити драйвер для принтера.

Як правило, до нового принтера додається інсталяційний диск, на якому і записані драйвера до принтеру. Якщо ви купували принтер в магазині, то цей диск повинен обов'язково входити в комплектацію принтера. До будь-якого приладу, який підключається до комп'ютера повинен додаватися інсталяційний диск з драйверами.

Якщо ви такий виявили в коробці з принтером, то вставляйте його в CDром і запускайте його. Вам буде запропоновано встановити драйвера з цього диску на ваш персональний комп'ютер. Вам потрібно просто натискати кнопку "далі" і дочекатися повної установки драйверів на комп'ютер, після чого ви зможете використовувати ваш принтер. Тобто завдяки драйверам налагодитися зв'язок між комп'ютером і принтером, який ви до нього підключили.

Якщо ви не знайшли в коробці з принтером інсталяційний диск, або ви не купували принтер, а вам його подарували або ви його знайшли, то не зневіряйтеся.


Можливо вам і не потрібно встановити драйвер для принтера, можливо він вже встановлений на вашому комп'ютері, коли встановлювався пакет програм.

Ви можете просто спробувати підключити принтер, і швидше за все комп'ютер сам визначить потрібний драйвер для його роботи і автоматично здійснить з ним з'єднання.

Якщо і цього не сталося, тоді потрібно діставати драйвер із зовні. Думаю, що в інтернеті ви зможете знайти сайти, звідки можна скачати драйвер для принтера і зможете його встановити на свій персональний комп'ютер !! Головне будьте уважні !!!