Мистецтво нарощування нігтів зародилося в 1957 році. Акрил отримували при змішуванні порошку з якоюсь рідиною, яка набувала вигляд густої маси. Техніка нарощування акрилових нігтів нескладна, але тривала, так фахівець в манікюрному салоні впорається з цим завданням протягом двох годин. Якщо ви зважилися наростити нігті вперше, то почніть з невеликої довжини. Як правильно нарощувати нігті акрилом - на першому етапі роботи обробляємо дезинфицирующем засобом руки, відсуває кутикулу і антисептиком протираємо "рідні" нігті. Після використовуємо праймер - це спеціальний густий гель, який знежирює поверхню нігтя. Наносимо його на кінчики нігтів. Дамо нігтям час підсохнути, вибираємо тіпси (пластмасові нігті) для кожного пальця.


Накладаємо акрил на нігті, далі прикладаємо форму, щоб повітря не потрапив між матеріалом і формою.

Акрил потрібно розподілити з внутрішньої поверхні форми рівномірним шаром. Коли акрил стане твердим, знімаємо тіпс. Також можна нігті покрити лаком.

Акрил має дуже різкий запах, який надає неприємний вплив на людей, які страждають алергією, якщо раптом виявиться , що у вас з'явилася алергічна реакція на даний препарат, візьміть за альтернативу нарощування гелієм. Довге носіння акрилових нігтів призводить до витончення нігтя, вони стають ламкими й тонкими.