Настала осінь, скоро необхідно готувати автомобіль до зими. Однією з проблем у зимову пору є запуск двигуна в сильний мороз. Якщо запуск двигуна утруднений або взагалі неможливий, то найчастіше причиною може бути акумулятор. Акумулятор як основний вузол, який відповідає за запуск двигуна, по проходженню певного часу експлуатації може розряджатися.

Для запуску в мороз, можна використовувати просте народний засіб: перед тим як запустити двигун треба включити на 30секунд ближнє світло фар автомобіля, і після цього спробувати запустити двигун.

Дана процедура дозволяє розігріти електроліт в акумуляторі і підвищує його щільність, і як наслідок допомагає при запуску в мороз.

Якщо не допомагає попереднє запалювання ближнього світла автомобіля, запустити двигун, то тоді необхідно знати, як зігріти акумулятор? Акумулятор знімається з моторного відсіку автомобіля,

І переміщається в тепле приміщення.


Далі знадобиться: гаряча вода, відкрита ємність, під розмір акумуляторної батареї, джерело тепла, фен або обігрівач. Акумулятор поміщається в ємність з гарячою водою, вона в свою чергу розміщується під струмінь нагрітого повітря, або поблизу від нагрівального приладу.

Якщо всі описані спроби не привели до результату, то в такому випадку необхідно звернутися на станцію технічного обслуговування для повноцінної діагностики авто.