Якщо у вас трапилася проблема з монітором LG Flatron, він перестав працювати, що тепер робити? Можна віднести монітор на почину, але якщо є можливість і інтерес ви б могли самі подивитися що ви можете поміняти, що б він працював без допомоги фахівця.

Що для цього потрібно зробити?

Як розібрати монітор lg flatron - для початку потрібно відкрутити гвинтики на задній кришці монітора. Тепер потрібно прибрати облицювальну раму, можна взяти ніж, що б ви могли це зробити. Але звичайно бажано це зробити тонкою викруткою. Відкривайте там, де зручно буде, там, де кришка піддається краще. Виробники рекомендують піднімати кришку так що б ви взялися за нижні кути і потягнули на себе, але будьте обережні не сломайте її.

Після того як зняли кришку.


Нам потрібно зняти задню кришку монітора, що б ми молі подивитися, що там не так. Для того що б зовсім прибрати кришку, потрібно відключити той роз'єм що відповідає за кнопки управління.

Після чого треба дійти до самого головного "мізків" монітора плати відповідає за роботу монітори, відкручує її і від'єднуєте роз'єми, так що б можна було її підняти. Подивіться плату чи немає на неї чого то що може перешкодити її роботі, очистіть її від зайвого, якихось нальотів, окислення. Після того як ви все почистили, потрібно все зібрати назад в тому ж порядку, і так щоб не залишалося "зайвих" деталей. Якщо і після цього ваш монітор не працюватиме, то вам все ж варто віднести його до майстерні.