Буває так що дуже потрібно розібрати сабвуфер, наприклад якщо що то в нього потрапило, ну і природно якщо він у вас поламався. Тут не обійтися без того що б відкрити сабвуфер і подивитися що ж з ним стало, і по можливості вирішити цю проблему.

Як розібрати сабвуфер - для того що б відкрити сабвуфер нам буде достатньо отднюй або декількох викруток, одна звичайна і ще одна фігурна, так як можуть попастися такі шурупи. Щоб відкрити кришку сабвуфера потрібно взяти звичайну викрутку і відкрити задню стінку потім приберіть спереду рамку сіткою захищаємо колонку від пилу і не тільки. Потім знімаємо саму головку динаміка. Подивіться не забагато там пилу або іншого сміття, який міг потрапити туди за час використання сабвуфера, прочистите його.

Ремонт самої головки динаміка, досить складний, і тоскний процес.


Так як вам потрібно буде перемотувати всю головку, спочатку розмотавши її. При намотування вам знадобитися і клей що б з'єднати деталі і дріт, якій ви будете обмотувати дифузор. З цієї причини не бажано це робити самому так як часу втратите багато а результату може не бути або він буде не таким як ви б того хотіли.

Після того як ви почистили ваш сабвуфер, його потрібно зібрати за новою, в зворотній послідовності. Спочатку встановлюєте динамік на місце і прикручуєте його. Потім закриваєте передню кришку сабвуфера, і в кінці закриваєте задню панель вашого динаміка.