Давайте уявимо собі, що вам потрібно зв'язати джгут. Тим більше, що ви хочете, я так розумію, зв'язати його спицями.

Взагалі-то. потрібно сказати, що джгути бувають різного типу. Наприклад, є перев'язувальні джгути, є просто, для прикраси і так далі.

А взагалі-то, мистецтво в'язати, це досить складна штука, так як забирає не тільки час але і зір. І, як правило, воно повинно б цінуватися вище машинного, але, кого можна зараз знайти, щоб купив подорожче ручне в'язання? Тому-то, я вважаю, що в'язання на спицях або на гачках - це просто розвага, яким, як відомо, зараз не заробиш. Навпаки, навіть втратити можна, а придбати. якщо щось і придбаєш, то швидше за все, придбаєш одні неприємності, такі, як зір втратиш, або хребет зіпсуєш. Адже багато. хто в'яже, нахиляються, щоб краще бачити те, що в'яжуть, а це призводить до різного роду серйозним хворобам, якщо так сидіти скорчившись годинами.

Але для того, щоб в'язати джгут спицями, спочатку потрібно вміти в'язати спицями взагалі .


Далі, якщо ви вмієте в'язати спицями, то вам вже буде набагато простіше.

Наступне, що вам належить зробити, то визначити, який саме джгут ви хочете зв'язати, адже в'язання джгута, це не тільки в'язати, але, як би скрутити. Хоча, ці джгути можуть бути різної конфігурації.

а поки ви роздумуєте, які саме джгути вам хотілося б пов'язати, пропоную переглянути на цю тему одну відеопрезентацію, яка, думаю, допоможе вам розібратися з вашою проблемою. Ось вона:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch? V = esV8MLxcBjk

Бажаю успіхів!