Це питання великої важливості для тих, хто не хоче, щоб у нього була переповнена сторінка. Адже бувають такі моменти, що потрібно в чомусь розібратися, а коли стільки всього нагромаджено, що неможливо знайти тих, хто потрібен в даний момент.

Іноді люди просто хочуть вичистити свої сторінки від непотрібного, як їм здається , мотлоху, тому-то вони прагнуть прибрати якомога більше непотрібних речей.

А взагалі, якщо чесно, це питання досить резонне, так як не на всіх проектах можна очищати куки, всяку переписку і статуси. Природно, що це може бути і не заважає, але тим людям, хто звик до приватності не дуже-то хочеться, щоб кожен знав, що у нього робиться і хто до нього заходить, що робить і про що він і з ким спілкується.

а тому, краще було б те, щоб на всіх сторінках була можливість видаляти свої записи і запису тих, з ким ви спілкуєтеся.


Хоча, це було б не завжди зручно, адже є люди, які, скажімо так, мають не дуже добрі наміри.

Отже, спробуємо розібратися в "Однокласниках". Справа в тому, що на багатьох сайтах, якщо не сказати, на більшості сайтів, роблять так, що поки ви не наведете курсор на певний об'єкт, ви не побачите його меню.

отже, щоб видалити з "Однокласників "гостей, зі своєї сторінки, вам належить зробити наступне: заходите до себе на сторінку. Далі, як тільки ви зайшли на сторінку, вам належить зайти в розділ "Гості". Після цього, стаєте на будь-якого з ваших відвідувачів, і в меню вибираєте "Видалити".

Ось так можна видалити гостей.

Успіху вам!