Отже, спочатку потрібно визначити, що ж таке панель інструментів.

Справа в тому, що на нашому комп'ютері є не тільки зручний доступ до додатків, який називається робочим столом, але є й така річ, як панель інструментів. Ця панель відповідає за те, що ви можете помістити на цю панель інструментів певне додаток, і запускати його у зручний для вас час. Це ще можна назвати панеллю швидкого запуску.

Як відомо, на робочому столі ми розміщуємо потрібні нам ярлики, щоб їх не шукати в головному меню. Це в якійсь мірі прискорює роботу з комп'ютером, і дає нам додатковий доступ до певних додатків. Але є й альтернативна можливість швидкого доступу до додатків. До речі, при установці додатків, вам дається можливість зробити так, що ярлик цього додатка буде доступний на панелі швидкого запуску.

я так підозрюю, що це зроблено для того, щоб тим, хто працює мишкою було ще швидше працювати , оскільки, як не крути, а клавіатурою працювати все ж швидше в комп'ютері, ніж мишею, але на клавіатурі потрібно запам'ятовувати, тоді, як мишею нічого запам'ятовувати не потрібно, тільки дві кнопки і все.

І робочий стіл, і панель інструментів зроблені, як альтернатива.


Це як на клавіатурі деякі клавіші продубльовані, щоб було краще користуватися людям з фізичними вадами.

тож. щоб повернути панель інструментів, потрібно до неї підвести мишку, і натиснувши ліву кнопку мишки, не відпускаючи тягнете на колишнє місце.

Ось так ви зможете перетягнути свою панель інструментів на те місце, яке вам звично.

Успіху вам!