Як відомо, багато хто з нас люблять такі речі, як кишки. До таких речей ставляться, як курячі пупки, так і частини шлунка жуйних та інших тварин, якщо хтось любить їсти нутрощі якихось інших тварин. Все залежить від смаку і кольору, які, як відомо, у кожного свої і про ці смаки ніхто не сперечається.

Розглянемо очистку тельбуха на такому блюді, як рубець. Рубець - це одна з частин шлунка корови.

Отже, як вам відомо, нутрощі тварин містять вельми неприємний запах. Для того, щоб його позбутися, потрібно спочатку розрізати рубець так, щоб вибрати все, що є там всередині. Далі, потрібно добре промити рубець. Після цього розріжте на шматки, щоб було простіше надалі обробляти. Після того, як ви розрізали рубець на шматки, обдайте шматки окропом. Це робиться для того, щоб краще було зскрібати ножем.


Зскрібати потрібно поклавши на дошку, і притримуючи однією рукою інший зскрібати. Якою рукою і що робити, це вже вам вирішувати.

коли очистіть, промийте ще раз водою. Рубець повинен мати або білий або злегка жовтуватий колір. Далі, щоб видалити запах, наливаємо в глибокий посуд води, і солимо, на літр три столові ложки солі і ставимо на три години. Коли вода потемніє, можете злити. повторіть процедуру рази два чи три.

В принципі, запах у вас повинен буде зникнути. Але якщо не допоможе, то спробуйте замочити в розчині оцту і солі. Це повинно по ідеї допомогти.

Коли у вас вже все вийшло, можете рубець варити, тушкувати, смажити. в загальному робіть все, що хочете приготувати для себе і вашої родини.

Всього вам найкращого!