Отже, спробуємо розібратися з цим питанням, тим більше, що все не так просто, як може здатися на перший погляд.

Уявіть собі, що ви хочете щось побудувати. І для того, щоб це щось побудувати, вам потрібно розрахувати кількість цегли. Все насправді складніше, ніж може вам здатися.

Справа в тому, що мало того, що ви хочете розрахувати кількість цегли, потрібно ще зробити певні розрахунки в квадратних метрах, сантиметрах і так далі.

а для того, щоб це все розрахувати, потрібно мати інженерні здібності. Адже перш, ніж сто щось будувати, потрібно спочатку спроектувати і намалювати це все. А, як вам відомо, без архітекторських здібностей це буде вельми складно зробити, тому що якщо ви спеціально не навчалися на архітектуру, то ви навряд чи зможете розрахувати потрібну кількість вихідного матеріалу.

Тут стоїть досить важке завдання, яке не всякому дозволити.


Втім, це в кожній справі, якого не знаєш і не маєш про цю справу будь-якого поняття. Адже все, що ви збираєтеся робити, потрібно підібрати за параметрами, за габаритами і так далі. Загалом, все залежить від характеру того, що ви збираєтеся робити.

отже, спочатку потрібно намалювати план будівлі, щоб вам було зручніше орієнтуватися надалі. Далі, потрібно розрахувати вже все інше.

Для того, щоб ви могли розрахувати цеглу для вашої будівлі, пропоную вам одне посилання на сторінку з калькулятором, де ви зможете це зробити:

http ://www.kirpich.info/calc/

Я сподіваюся, що це вам полегшить завдання по розрахунку цегл.

Всього вам доброго!