Згідно зі східним китайським гороскопом ми знаємо 12 знаків зодіаку: Щур, Бик, Тигр, Кіт, Дракон, Змія, Кінь, Коза, Мавпа, Півень, Собака, Свиня.

До Змії відносяться такі года:

1941

1953

1965

1977

1989

2001

2013

2025

Змея - Глибокий мислитель, мудрий, містичний, витончений, тихий, творчий, чувственнийрасчетлівий, елегантний, розумний, спокійний, відповідальний, обережний, сильний, цілеспрямований. А може бутті і зовсім протилежним: сумнівним, недовірливим, брехливим, холодним. Змія царює у світі, завдяки своєму заворожливому чарівності. Змія завжди виділяється в толпеее стиль бездоганний у всьому.


Змія бере гору над усім, що трапляється у неї на шляху, але часто поводиться цілком дружелюбно і миролюбно і охоче приходить на допомогу. Змії говорять мало і можуть здатися поганими співрозмовниками, але коли змії треба сказати що - щось важливе, то вона стає дуже красномовною і може переконати будь-кого. Змія любить гроші: любить заробляти, накопичувати, витрачати. Змія любить ласку, ніжність, турботу, комфорт і уют.Змея не вміє ділитися своєю славою і звертати увагу на чужі заслуги. Змія жадає у всьому безпеки і хоче бути впевненою, в основному, не в завтрашньому дні, а в сьогоднішньому.