Якщо ви вирішили кататися взимку на ковзанах, то вам необхідно купити ковзани. Втім, якщо ви не такий вже завзятий каток, то ви можете і брати на прокат ковзани в парках або в льодових центрах, де надається ця послуга. Варто прокат ковзанів не багато, і може так вийти, що покупка ковзанів вийде вам дорожче і не окупитися рідкісними катаннями.

Але якщо ви вирішили всерйоз зайнятися катанням на ковзанах - вирішили кожен день проводити на ковзанці і кататися кожні вихідні , то прокат не підійде - доведеться купити ковзани.

Найкраще це зробити в період знижок і розпродажів - вийде дешевше. Ковзани продаються в різні спортивних магазинах. Ціновий діапазон великий. Ви можете підібрати модель під свій гаманець.

Зверніть увагу на те, щоб нозі в конику було комфортно. Пам'ятайте, що особливого комфорту не буде - все-таки ковзани взуття не для комфорту, а для катання.


Беріть на розмір більший, ніж ви носите. Під ковзани краще завжди одягати вовняний носок і нозі тепліше (на льоду все-таки холодно, та й в конику хутра зазвичай немає), і буде трохи м'якше щиколотці.

Також, якщо у вас тонка щиколотка беріть такі ковзани в яких м'який чобіток у гомілки. Тоді не буде натирати.

Найкраще брати фірмові ковзани, але якщо ви не плануєте професійно займатися фігурним катанням, то беріть, то що підходить вам по бюджету. Навіть найжорсткіші ковзани можна приручити до своїх ніг.

Краще не купувати такі речі через інтернет, так як модель може погано на вас сидіти. Або до цього приміряйте її в реальному магазині і потім замовте через інтернет магазин! Удачі!