Як відомо, такі речі, як швидкість, швидкодія та обсяг пам'яті - це такі речі, яких ніколи не буває багато, завжди, як і грошей, буває мало. Адже все нові програми виходять, а ці програми займають все більше і більше місця на диску. Хоча, якщо чесно, в цих програмах займають місце не стільки програмні коди, скільки різного роду красивості і непотрібні мельтешения, які не потрібні тому, хто працює за комп'ютером, а не в іграшки грає.

Так, так от , якщо раніше система DOS займала мегабайти, а програми прикладні кілобайти, і це було багато, то зараз і десяти гігабайт вже замало буде!

Ось, наприклад, бувають такі випадки, що, начебто людина розбив диск, і йому, здавалося б вистачає пам'яті, але трапляється так, що цієї пам'яті просто-напросто не може вистачити, і тоді доводиться про те, як зробити так, щоб збільшити розмір системного диска, бо програми вже не вміщаються.

Що ж стосується того, як зробити збільшити диск в системі "сімки", то я б краще це робив не за допомогою системи, а за допомогою сторонніх програм.


Скільки знаю, а може мені просто не вдавалося з якоїсь причини, але мені навіть створити розділ не вдавалося за допомогою інструментів вінди, все за допомогою сторонніх програм доводилося робити. Я нічого не стану стверджувати, але все ж, якщо у вас система коштує, краще вже знести систему, розбити диск а потім вже встановлювати цю систему заново. Розумію, що це буде довго, але краще всього не розбивати диски на працюючій системі.

отже, краще збільшити розділ попередньо знісши систему.

Здоров'я і удачі!