Як відомо, така річ, як астма невиліковна хвороба. Її можна лікувати, полегшувати людині життя, якщо це можна назвати життям, але залікувати її неможливо.

Справа в тому, що причинами астми можуть бути різні фактори. Наприклад, якщо людина курить по чорному, то у нього може розвинутися астма. Також, якщо людина не стежить за своїм здоров'ям, їсть, що називається, жере а не їсть, то у нього, природно, розвивається хвороба двадцять першого століття, яка називається ожирінням. Ожиріння може бути причиною астми. Зауважте, що не головною, але й не другорядною причиною цього захворювання.

Як не дивно, але я не буду розмірковувати про те, що, мовляв, купіть "Астмопент" та інші хімічні препарати. А ось я вам порекомендував би, спробувати самому позбутися від нападів астми.


Як саме, зараз спробую сформулювати.

Отже, якщо людина знає, що він хворий, і важко хворий, у нього народжуються всякі негативні думки. Так от, чим більше цих негативних думок, тим більше людина хворіє. Якщо у людини астма, ясна річ, що йому не до позитивних думок. Але все ж, щоб полегшити, а, можливо навіть і вилікувати вашу астму, пропоную вам нетрадиційний спосіб. А саме: спробуйте свої думки перебудувати на позитивний лад. Ви хворі? Можливо, але спробуйте створити собі твердження, що ви навпаки, здорові, і що ваша хвороба, якщо вона і є, то вона вже проходить, ні, вже пройшла.

Відразу може і не допомогти, але кажу вам , з часом ви звикнете до цієї думки, і зможете якщо не вилікувати, то хоча б зробити напади рідше. А може і вилікувати.

Успіхів!