Очевидно, що в цьому питанні малося на увазі те, як можна зробити світлодіодне підсвічування.

Давайте спочатку розберемося, що ж таке світлодіод. Справа в тому, що світлодіод, це, по суті, та ж лампочка, тільки більш складна в конструкції. До того ж, така лампочка, мало того, що світла їсть мало, вона ще може бути разів у десять менше звичайної лампочки, але світити буде не гірше, а в багатьох випадках навіть краще звичайної лампочки. Тут вже не потрібно побоюватися, що ви витратите багато світла, багато електроенергії, адже світлодіодне підсвічування завжди бере у багато разів менше, ніж звичайна лампочка.

А роблять світлодіодні лампочки на напівпровідниках. Тут може використовуватися, як кремній, так і германій та його сплави. Можуть використовуватися всякого роду сполуки миш'яку, які утворюють напівпровідники.

Суть така, що ці світлодіоди робляться так, щоб мати схожу структуру по лампочці, але, разом з тим, як багато напівпровідники, такі лампочки вельми економічні.

Але є недолік в тому, що такі світильники вельми дороге задоволення, і тому-то не всякий може собі таке дозволити.

Для того, щоб робити світлодіодне підсвічування, потрібно спочатку з'ясувати, куди саме потрібна ця підсвітка.


А то можна гадати, але в результаті так нічого і не отримати.

Хочу запропонувати вашій увазі одну відеопрезентацію, яка, можливо, може вам допомогти. Ця презентація розповідає, як зробити підсвічування на скутер:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch? V = BJl7FplEEWk

Вважаю, що це вас може задовольнити.

Бажаю вам успіху і здоров'я!