Отже, питання, здавалося б вельми простий, що, мовляв, потрібно підбирати лижі по зростанню, по вазі і т.д.

але насправді, все не так просто, як могло б здатися на перший погляд. Лижі, виявляється, потрібно підбирати не по росту, не за вагою, а саме по радіусу повороту цих лиж.

Природно, якщо ви хотіли б покрасуватися перед коханою дівчиною, то можете собі купити по зростанню, але по зростанню , я так розумію, ви навряд чи зможете підібрати лижі, бо на лижах вказується саме довга лижі, її радіус повороту. Чим менше радіус повороту лижі, тим, природно, буде швидкість ваших лиж. Природно, що у багатьох логіка спрацьовує, що, мовляв, якщо розмір взуття залежить від розміру ніг, то, природно, лижі теж потрібно брати за розміром. Адже вони теж на ноги одягаються, а, отже, можна буде підібрати за розміром ніг.

Але з'ясовується, що це всього-на-всього помилка, яка не всякий може зрозуміти і прийняти.

Якщо ви хочете повільно їздити, то вибирайте для себе лижі, які мають довжину сто п'ятьдесят п'ять - сто шістьдесят п'ять сантиметрів, і з радіусом повороту від одинадцяти до чотирнадцяти метрів.

Якщо хочете їздити швидко, і робити плавні повороти , тоді вам потрібні лижі, які мають довжину від ста сімдесяти до ста вісімдесяти п'яти сантиметрів.


радіус повороту таких лиж від шістнадцяти до двадцяти двох метрів.

Якщо ви хочете їздити на гірських лижах, то специфіка таких лиж теж є особливою. Адже в горах їздити вельми важко, і треба мати певний досвід, щоб їздити на таких лижах.

Спочатку потрібно придивитися, а потім вибирати.

Успіху вам!