Отже, уявімо собі, що нам потрібно прошити PSP. Але все не так просто, як може здатися насправді.

Справа в тому, що трапляється так, що, коли ви перепрошивати ваш прилад, не важливо, який це прилад, важливо те, що ви його перепрошивати , можуть виникнути багато проблем.

По-перше, через недосвідченість можна перепрошити так, що виявиться, що вже ви будете не в змозі користуватися вашим приладом. Далі, перш, ніж пробувати перепрошивати ваш прилад, ознайомтеся з умовами використання вашим приладом.

Спробую пояснити суть. Справа в тому, що багато виробників вказують на те, що якщо ви спробуєте самостійно перепрошити ваш прилад, то ви втратите гарантію на цей прилад. Адже в Інтернеті багато всякого роду речей, в тому числі і мотлоху, який може пошкодити ваше залізо, і тому-то виробник попереджає вас про те, що може трапитися якась біда, якщо ви будете прошивати всякого роду сторонніми прошивками.

а тому, перш, ніж перепрошивати ваш пристрій, потрібно з'ясувати, як цей пристрій працює на цій прошивці, і чи не буде ще гірше, ніж було раніше.


Адже все-таки, хоч ігрові приставки і працюють за принципом комп'ютера, але все ж краще не займатися перепрошивкой, коли не знаєш, що вона з себе представляє і як може вплинути на роботу пристрою.

але якщо хочете ризикнути , то пропоную вашій увазі одну презентацію, яка розповідає і показує те, як можна перепрошити ваш PSP, але за ваші дії я не несу ответственности:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch?v=w-W0oSyNfRU

Удачи вам!