Спочатку давайте розберемося, що ж собою являють амінокислоти.

Амінокислота - це одно- або багатоатомна карбонова кислота, в яку входить аминогруппа NH2. Справа в тому, що амінокислоти - це не просто амінокислоти, це, можна сказати, цеглинки, з яких складаються такі речовини, як білки. Білків на землі багато тисяч. У білках амінокислоти з'єднані в ланцюги, які називаються поліпептидами. Тобто, можна сказати, що білок - це біологічний полімер, як, втім, крохмаль або целюлоза. Правда. крохмаль і целюлоза НЕ білки, а вуглеводи.

До речі, до складу білків входять лише двадцять амінокислот, але яка велика кількість варіантів поліпептидних зв'язків! Причому, в білок може входити не обов'язково двадцять амінокислот, може бути тільки три амінокислоти, а варіантів багато.


Двадцять амінокислот - це мається на увазі всього двадцять амінокислот, з яких створюються різні варіанти білкової речовини.

Тут є і кератин, білок, з якого складаються рогові частини тіла тварин, такі, як роги, копита, кігті, волосся луска, панцир у черепах і так далі. Є білки і рідкі, як білки яєць.

Що ж стосується того, як правильно приймати амінокислоти, то тут, боюся, вам потрібно дивитися інструкції до певних амінокислотам. Адже препарати цих амінокислот різні, і, отже, приймати їх потрібно по-різному. Тому, вам точно ніхто не скаже, поки не подивіться інструкцію по визначеному препарату. Та й щоб приймати амінокислоти, я б рекомендував вам порадитися з лікарем.

Бажаю успіхів!