Давайте спочатку розберемося, що ж таке екранна клавіатура, і що вона, власне, ця клавіатура може робити.

Отже, екранна клавіатура - це відділ, який знаходиться і налаштовується в параметрах, який називається "Центр спеціальних можливостей ". Для чого ж вона потрібна ця екранна клавіатура, можуть запитати.

Справа в тому, що з комп'ютером працюють і люди з обмеженими можливостями. Так, наприклад, є люди, у яких є тільки одна рука, і вони не можуть користуватися звичайною клавіатурою. А адже їм потрібно писати теж, і іноді писати потрібно багато. От саме екранна клавіатура і призначається для того, щоб можна було користуватися таким людям. А полягає вона в тому, що людина водить мишкою по клавішах, які висвічуються на екрані, і натискає ці букви і різні інші знаки.


Це досить зручно, якщо у людини одна рука, і він не може скористатися звичайною клавіатурою.

але не всім потрібна ця віртуальна, можна сказати, клавіатура. В принципі, вона за замовчуванням вимкнена. Але якщо ви включали з якоїсь причини, то можна зробити наступне: меню "Пуск", "Панель управління", "Центр спеціальних можливостей". Далі, якщо у вас екранна клавіатура включена, то повинна бути кнопка, яка називається "Вимкнути екранну клавіатуру". Ось натискайте на цю кнопку, і у вас повинна буде відключитися ця клавіатура.

Якщо ж клавіатура вимкнена, то навпаки, з'явиться кнопка "Включити екранну клавіатуру".

Ось і весь розклад. Якщо чесно, то тут все легко і просто, багато робити не потрібно, все досить просто.

Бажаю успіхів!