Споруда ганку, здавалося б, справа нехитра. Але тут потрібно враховувати відразу кілька факторів: усадка споруди, інтегрування в загальний дизайн, надійність, якість, план.

Коли ви зможете побудувати ганок, то перші кілька місяців все буде відмінно. Але вже через рік або півроку ваша споруда дасть усадку. А проблема в тому, що під ґанком повинен бути фундамент. Ігнорувати цей момент не слід. Але так як ганок саме по собі не несе сильних навантажень на грунт, то підійдуть прості пескаблокі, якими потрібно укласти землю. Я б порадив розрити грунт на глибину такого пескаблока.

Не забувайте, що ваше ганок має бути зроблено з тих же матеріалів, що і решті будинок. Підберіть цеглини того ж кольору, той же сорт дерева.


Далі здійснюйте споруду. Спробуйте впровадити якісь декоративні елементи, якщо вони є в решті споруді. Це буде підкреслювати єдність стилю.

Використовуйте тільки надійні та якісні матеріали. Краще віддати все фахівця. Але якщо вам здається, що покласти цеглу і прибити на нього дошки не проблема, то можна зробити самому. Головним чином знадобиться марка цементу М80, вона реально дозволяє намертво закріпити цеглу між собою.

Будуйте все за планом, тоді вийде красиво і продумано. Накресліть все спочатку на папері, відміряйте все рулеткою, а на листку схематично расчертите. Так ви зможете достовірно і точно визначити проблеми своєї споруди, а також їх якнайшвидше вирішення.