Якщо ви забруднилися чорнилом, і хочете стерти ручку з шкіри, що і припускали в своєму питанні, то вам на допомогу прийде мило. Так! Звичайним милом можна стерти чорнило з шкіри. Для цього просто потріть забруднене місці мильною піною і ви змиєте чорнило.

Якщо у вас немає під рукою мила, тобто ви не можете помити руки водою з милом, то скористайтеся вологою серветкою. Вона точно допоможе вам стерти ручку з шкіри. Якщо у вас не виявилося з собою вологих серветок, то попросіть у друзів, може бути вони мають при собі настільки потрібну річ. Дійсно, вологі серветки дуже зручні в побуті і не тільки.

Отже, якщо вологої серветки не виявилося поблизу, то може бути у когось є собою гель антибактеріальний для видалення бруду з рук. Цей гель продається в кожній аптеці. До його складу входить спирт і він без праці впорається з чорнильними забрудненнями.


Так що пошукайте в своїй сумці цей гель, якщо ні - зверніться до тих, хто поруч. Якщо і у них не знайшлося, то сходіть в аптеку і купіть його. Він також вам доводиться в різних поїздках, або просто в дорозі, якщо ви раптом вирішите перекусити. Не менш корисна річ, ніж вологі серветки.

Втім, ви можете сильно не перейматися питанням, адже немає нічого страшного в тому, що у вас забруднена чорнилом руки або навіть обличчя. Це лише викликатиме посмішку оточуючих. А так приємно дарувати посмішки! Повірте, це буде добрий сміх, чи не над вами, а лише над чорнилом, і то якщо вони будуть помітні. Так що якщо немає підручні коштів, щоб стерти ручку з шкіри, не запарювати і ходите забрудненими. Додому прийдете очистіть все !!