Якщо ви зможете красиво розкласти фрукти на святковому столі, то стіл відразу придбає зовсім інший вигляд. Сервіровка столу - це мистецтво. Хтось має успіх в цьому, хтось тільки вчиться.

Отже, розкладаючи фрукти пам'ятайте про кількість гостей. Якщо гостей 10 осіб, а у вас тільки три яблука на столі - то це не є добре. Краще яблука порізати. І краще вирізати з них серединку, щоб гості не думали на тему - куди подіти огризки. Це стосується й інших фруктів - краще порізати їх на частини, але щоб кожному гостю вистачило з того чи іншого фрукту.

Варто сказати, що різати фрукти потрібно відразу ж перед подачею на стіл, щоб вони не потемніли від взаємодії з киснем ...

Потім приготуйте велике блюдо або два не дуже великих, щоб фрукти порівну розкласти на столі, щоб кожній частині столу було зручно дотягнутися до тарілки з фруктами.

Зробіть на тарілці композицію схожу на квітку.


Просто какой то фрукт покладіть в середину тарілки, далі навколо нього розкладіть часточки іншого фрукта, потім іншого і так далі, поки тарілка не буде заповнена. Фрукти можна порізати дольками. Можна кільцями, як завгодно. Головне, щоб фрукти були свіжі і смачні.

Цікавий секрет сервіровки - дзеркала. Ви можете викласти фрукти не на блюдо, а на дзеркало, якщо у вас є таке в будинку. Просто покладіть дзеркало на скатертину, а на нього розкладіть фрукти або солодощі або що завгодно. Такий прийом дуже прикрасить ваш святковий стіл.

Ну і в інтернеті ви зможете знайти масу фотографій на тему, як красиво розкласти фрукти. Головне робити це з душею !!!