Варто сказати, що в даний час немає особливої проблеми з тим, щоб взяти в банку кредит. Зараз майже в будь-якому банку можна взяти кредит, якщо ви працюєте і можете надати довідку з вашого місця роботи про заробітну плату. Найчастіше хтось надходить не чесним чином і просто підробляє таку довідку, але в банку можуть зробити перевірку. Але й тут підготовлені громадяни вже мають своїх людей або самі відповідають банку на питання про те, що вони працюють у тій чи іншій компанії і заробітна плата їх становить саме ту суму, що вказана в довідці, наданій банку.

Так що з документами проблем немає. Ось на що варто звернути увагу, так це на те, щоб знати відсоток по кредиту і всі умови його погашення. А тут потрібно уважно читати договір.

Кожен банк має свою процентну ставку, і умови по виплаті кредиту.


Хтось дозволяє гасити кредит в найкоротші терміни, а хтось збільшує в цьому випадку процентну ставку по кредиту. Так що будьте гранично уважні перед тим як підписати договір, особливо підступні пункти в договорі прописуються дрібним шрифтом, правда до цього вдаються тільки дрібні банки, які хочуть вичавити з клієнтів якомога більше грошей.

Отже, пам'ятайте, що не варто довіряти співробітникам банку, які обіцяють вам низький відсоток по кредиту, слід самому ознайомитися з договором, щоб потім не було непорозумінь. Ну і в банку можна взяти кредит навіть за паспортом, якщо цю сума не перевищує певних лімітів, які встановлює банк.

Також банк може відхилити ваш запит кредит !!