На жаль, боюся вас засмутити, але видалити синяк неможливо, якщо він вже утворився. Для того, щоб це зрозуміти - потрібно знати, що таке синяк. Синяк - це місце в якому лопнули кровоносні судини від удару. Те місце, яке ви вдарили - травмовано. І залежно від того на скільки стінки кровоносних судин у вас міцні залежить розмір синця і його глибина. Але так само це залежить і від удару. В результаті травмування лопаються підшкірні кровоносні судини і дрібні вінки. Кров відразу ж згортається і не випливає, але на місці удару, на те місці, де лопнули судини утворюється крововилив. Це і є синяк. Болить він від того, що пошкоджені судини, а синій від пролитої крові. Тому як ви розумієте, видалити синяк не можна. Але його можна запобігаючи ...

Тому як тільки ви вдарилися (синяк зазвичай з'являється протягом 3-5 хвилин) до цього часу ви можете прикласти до місця удару щось дуже холодне.


Найкраще лід, або метал або холодний камінь. Холод звузить судини і крові багато не виллється з них, тому синець може бути дуже маленьким або не з'явилося взагалі. Але холодну має сенс прикладати тільки найближчим часом (1-2 хвилини) після удару !!

Якщо вже у вас проявився синяк, то все що ви можете зробити, це зменшити його біль і прискорити розсмоктування. Для цього в аптеці продаються спеціальні креми кшталт "Рятувальник". Його вартість порівняно не велика, але дійсно він добре виручає при ударах, ударах, і навіть порізах. Тому вирушаючи в похід - покладіть його в похідну аптечку, щоб він вас потім виручив!