Якщо ви хочете навчитися робити букети, то вам слід піти на курси флористики! Саме там ви зможете навчитися складати гарні букети, там у вас буде достатньо практики, так як бачити фото в інтернеті - це одне, а самому підбирати квіти для букета - це зовсім інше. Ви можете записатися на будь-які курси у вашому місті. Єдине - це буде коштувати грошей. але якщо ви хочете пов'язати з квітами своє життя і займатися складанням букетів (а справа це дуже прибуткова), то це варто того!

Якщо ви хочете просто навчитися робити букети, так сказати "для себе", то вам достатньо просто почитати про флористики, про сполучуваність кольорів (не тільки за кольором, але і за їх сумісності - наприклад, поруч із червоними трояндами багато квіти починають просто в'янути - і як буде прикро, якщо ви не знаючи цього зробили букет з троянд і лілій! Будьте впевнені, що таке поєднання дуже погано позначиться на квітах - вони просто зів'януть).

а якщо у вас є сад і ви хочете радувати своїх близьких квітами з вашого саду, то можете само пробувати робити букети і дарувати їх своїм близьким!

Якщо ви хочете, то можна піти працювати в квітковий магазин, там ці навички швидко приходять - від частої практики.


Вас можуть туди взяти і без досвіду роботи і без освіти, якщо у вас є сильне прагнення там працювати.

Крім того, завжди на допомогу інтернет! Де ви зможете знайти масу корисних відео роликів, які навчать вас флористики. Цей варіант навчання зараз дуже популярний, так що їм і ви можете скористатися. Головне знайти відповідний ресурс в інтернеті, що зараз не проблема !!