Кожна людина, що збирається повідомити державі про своє рішення створити сім'ю серйозно замислюється над датою весілля. І багато хто задається питанням - як вибрати день весілля.

Все залежить від того, як скоро ви хочете поженіться.Многім так не терпиться, що вони призначають найближчий вільний в РАГСі день. Але часто буває, що в РАЦСах величезні черги, і чекати доводиться довго. Так що подавайте заяву першими, щоб вибрати той чи інший сподобався вам день.

За релігійними канонами день весілля не призначають на період посту. Так як в ці дні краще час присвячувати молитві. Залежно від вашого віросповідання ви можете вибрати день весілля. Багато ґрунтуються саме на релігійних обрядах.

Хтось вибирає день весілля виходячи з бюджету. Наприклад, влітку весілля зіграти дешевше, ніж взимку.


І більше вибору для проведення торжества.

Хтось підбирає день весілля в особливі для сім'ї дні, щоб вшанувати чию то пам'ять таким світлим подією.

Хтось вирішує вибрати день весілля виходячи з місячного календаря. У певні місячні дні краще укладати подібні угоди, в свою чергу деякі місячні дні не особливо підходять для таких серйозних дій.

Але сказати відверто, абсолютно не має значення, коли ви вирішите відзначити ваш шлюб. Найголовніше, щоб ви були щасливі в цей день, щоб життя ваше наповнена любов'ю і світлою радістю від вашої коханої людини. І чим вільніше ви будете від забобонів і грамотно підійдете до вибору свого майбутнього чоловіка, тим краще і веселіше буде складатися ваше сімейне життя!