Перш за все, варто роз'яснити ваше запитання. Що ви розумієте під словом "розпис". Якщо ваш автограф, який вам потрібно буде залишати в різних документах, щоб підтвердити те, що ви з ними ознайомлені, то це слово називається "підпис". А розписом займаються художники, які розписують стіни і стелі палаців.

Отже, замість як придумати красиву розпис, буде використовувати слово "підпис".

Варто сказати, що той у кого гарний почерк завжди має красиву підпис. Адже навіть якщо вам придумають красиву підпис, ви не зможете відтворити її, якщо почерк ваш не такий рівний, як у того, хто її придумав.

Так що для початку зверніть увагу на ваш почерк.

Далі, варто сказати, що не так вже й важливо - чи гарна у вас підпис чи ні. Головне, щоб вона у вас була постійною! Інакше, вам буде потім дуже складно довести, що ви - це ви, якщо у вас зміниться підпис.


Підпис зазвичай містить коротку інформацію про ваш імені, прізвища та по батькові. Хтось використовує ці букви в свого підпису, хтось придумує щось більш креативне.

Ви можете потренувати на листку паперу. Так, і намагайтеся, щоб ваша підпис не була дуже простою, інакше її легко можна буде підробити, і в той же час не намагайтеся зробити її складною, інакше самі потім зможете забути.

Ну і на останок, ви можете подивитися на ті підписи, які вам подобаються і придумати щось схоже, але зі своїми ініціалами. А взагалі підпис приходить як то сама. Без особливих вигадок, просто одного разу ви вирішили підписатися саме так, і тепер цей розчерк-підпис!