Природно, почистити штучне хутро можна не тільки в хімчистці, але і в домашніх умовах. Тим більше, якщо ви знаєте, з яких саме синтетичних волокон виготовлений ваш хутро. Наприклад, силон, капрон і перлон не виносять впливу кислот. Лавсан може пошкодитися від впливу аміаку і лугів. Розчинниками (ацетоном, бензином та ін.) Забороняється обробляти штучний каракуль, бо завитки, приклеєні клеєм, просто-напросто відваляться.

Перед тим як для чистки застосувати якесь хімічна речовина, випробуйте його на малопомітній ділянці хутряного виробу. Подивіться, не псується чи хутро, не міняє він колір.


Але найкраще взагалі не ризикувати, а розвести в теплій воді який-небудь синтетичний порошок і виперіть в ньому виріб. Це найбільш легкий і безпечний спосіб, який прийнятний для більшості видів штучного хутра. Перед тим як прати шубу, відсічі приклад і підкладку - вони повинні чиститися окремо. Прати хутряну шубу краще у ванні або у великому кориті - так виріб не буде м'ятися.

Не потрібно сильно терти і віджимати хутро (просто злегка відіжміть його долонями). Після цього гарненько прополощіть, загорніть в простирадло, повісьте виріб на плічки, розправте шубу і висушіть.