Давайте уявимо собі одну річ. Ви працюєте в браузері, і вам потрібно зробити так, щоб зберегти не тільки налаштування цього браузера, але і всі закладки.

Справа в тому, що нам іноді доводиться відкривати багато сайтів, і ці сайти, ясна річ, збираються у нас не відразу, а поступово. І, виходить, що при новій перевстановлення системи доводиться все робити заново.

Адже що не кажи, а доводиться налаштовувати систему заново, перевстановлювати програми, щось вносити до реєстру, щось додавати, відключати і так далі. За своїм прикладом можу сказати, що, коли я заново систему, то мені потім доводиться годин вісімнадцять налаштовувати все, що в мене є. Встановити це ще півбіди, але потрібно не просто встановити, але ще й зуміти налаштувати. А як ви розумієте, настройка займає теж час, от і виходить, що коло замикається, і доводиться на все втрачати певну кількість часу.

Що ж стосується того, як в "Опері" імпортувати закладки, то тут краще все не мудрувати, а відразу вбити двох зайців.


Коли ви хочете зберегти закладки, потрібно буде йти в папку користувача. Це C: \ documents end settings \ user \ application data \. там може бути папка, яка називається "Opera".

Ось беремо цю папку, і копіюємо туди, куди потрібно копіювати. Скажімо, на флешку. Після того, як ви скопіювали це все, можна буде після переустановлення системи це все скопіювати назад, у цю папку за адресою зазначеному вище, але просто в "Application data".

ось так ви і збережете свої налаштування і закладки. Як говоритися, все відразу.

Успіху вам!