Ось, пропоную вам одну відеопрезентацію, можливо, що це те, що вам потрібно в даний момент:
ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch? V = PG5HPGHVABg01 серпня. 2011 г

А взагалі-то, бандажі бувають різні, і тут не вгадаєш.

Бандаж це спеціальне пристосування, з тканини яке забезпечує підтримку живота у вагітних. Він допомагає знімати навантаження з хребта і іноді перешкоджає, болів у попереку, і запобігає появі розтяжок. Щоб правильно підібрати бандаж можна звернеться до лікаря або купити бандаж в магазинах мед техніки. Одягати бандаж, можна вже починаючи з четвертого місяця вагітності. Бандаж для вагітних - як правильно одягати - бандажів буває кілька видів, один з них це спеціальні труси з м'яким широким поясом, який допомагає підтримувати живіт.

Такий бандаж використовується в основному при невеликих термінах вагітності. І носити його на відміну від інших моделей можна практично цілодобово. Другий вид бандажа застосовується, починаючи з п'ятого місяця, він являє собою пояс з еластичної тягнеться тканини.


Він має з боків застібки, які, дозволяють регулювати його обсяг, і підганяти по фігурі. Третій варіант бандажа, універсальний його можна носити весь рядків вагітності Він складається з двох частин широкої і вузької і так само забезпечений регуляторам застібками. Під час вагітності він носиться вузькою частиною вперед, а широка, щільно обхоплює спину підтримуючи живіт. Після пологів він носиться, навпаки широкою частиною вперед. Утягівая м'язи живота. При використанні бандажів вам потрібно уважно ознайомитися з інструкцією, і відрегулювати розмір. Добре підігнаний бандаж перестає опушувалися через кілька хвилин. Слід також врахувати що постійно (крім першого варіанту) носити бандаж більше ніж три 4:00 не можна. Необхідно періодично робити перерви. Найкраще одягати бандаж, лежачи, так як в такому положенні дитина краще лежить в тазовій області