Як вам відомо, багато пристроїв блокуються, так само, як і програми, які встановлюються в комп'ютер або ж у телефон. Це пов'язано з тими ж авторськими правами.

Справа в тому, що, як вам відомо, комп'ютер, ясна річ, не блокується, тому, як ми комп'ютер збираємо з окремих частин, які мають різного виробника. Хоча ці частини різного виробника, але ці деталі сумісні. Якщо, звичайно, ви не вмудритеся купити планки оперативної пам'яті на DDR1, і спробувати встановити в слот DDR2 і навпаки.

У телефонах цікава штука спостерігається. Справа в тому, що багато компаній, які виробляють стільникові телефони, співпрацюють з компаніями, які виробляють програмне забезпечення для цих телефонів. І тому-то, вони ставлять спеціальні блокування на свої телефони, щоб ви не могли встановити програму без відповідного сертифікату.

Що ж стосується розблокування, то я вам пропоную купувати не на базарчиках телефони, а брати сертифіковані телефони, тоді у вас буде можливість отримати потрібний вам сертифікат, і не ламати прошивки.

Так, до речі, наскільки я знаю щодо "Самсунгов", то якщо встановити поламану прошивку, то в такому випадку, у вас злітає гарантія на весь апарат.

а тому, відповідь на це питання буде таким, що краще купити нормальний телефон в нормальному магазині, і не морочити голову собі з різного роду прошивками перепрошивки.


Так воно і спокійніше буде.

Але, як кажуть, це ваш вибір і вам вирішувати, що краще зробити. Але гарантію втратите точно.

Бажаю вам успіхів!