Як відомо, алкоголь був відомий людству ще з давніх часів. Напевно ще тоді, коли Адам і Єва згрішили, і вже люди стали, за словами біблії "плодитися і розмножуватися". Адже виноград, я так розумію, був уже тоді, просто люди зробили його домашнім рослиною. Потім вони виявили, що сік винограду якось поводиться дивно, що на перший погляд він пропадає, але варто було спробувати цей "зниклий" продукт, і людині це вельми сподобалося і він став виготовляти "зниклий" напій у великій кількості. Було також відмічено, що, чим більше цей напій настоюється, тим смачніше і міцніше він стає. Причому було з'ясовано, що зберігати потрібно в закритому посуді.

Так, на думку багатьох було винайдено вино. Пізніше вже стали перекручуватися, і переганяти виноградний напій у більш міцні напої.


Тут і трави додавали, і що хотіли.

Але про шкоду алкоголю хоч і знали, але поверхово, і не знали, що він у великій кількості руйнує судини, викликає цироз печінки і так далі.

Це вже пізніше, коли медицина дісталася до вивчення алкоголю і його впливу на організм, було доведено його вплив на організм.

Що ж стосується того, як скоро вивітрюється алкоголь, то можна сказати, що вивітрюється, зазвичай, він через дві доби. причому, коли вам здається, що ви проспалися, ви відчуваєте його вплив, коли у багатьох болить голова, а багатьом хочеться просто поспати. Це все вплив алкоголю, яке триває протягом двох діб. Так що, якщо ви проспалися, це ще не означає вивітрювання алкоголю, він ще знаходиться в організмі.

Успіху вам!