Отже, для того, щоб відповісти на це питання, потрібно з'ясувати деякі аспекти в цьому питанні.

Спочатку з'ясуємо, що ж це за звір, і для чого він призначений.

Справа в тому, що всі програми, які ми використовуємо в Інтернеті, використовують для виходу певні порти. Ці порти не мають назв, а мають певні номери. Ці номери, від одного і до шістдесяти п'яти тисяч. Як бачимо, портів досить достатньо, щоб програми працювали на вашому комп'ютері. природно, що якщо ви використовуєте якийсь порт, то при відкритті якоїсь програми може видати, що, мовляв. порт закритий, або недоступний. У багатьох програмах це вирішується просто, можна перепризначити порт, але є програми, які працюють в певному діапазоні, і вже перепризначити порти не вийти.

А вже тут доведеться відкривати той чи інший порт, якщо він закритий.


Це, звичайно, буває або на раутера, або закритий цей порт вашим файерволом, (мережевим екраном).

Тоді потрібно в мережевому екрані відкрити цей порт, або прокидати цей порт в раутера. Проброска порту - це і є відкриття його.

ось для цієї мети і використовується така програма, як "Simple port forwarding". Але, як відомо, потрібно не просто використовувати цю програму, але ще й знати, як можна нею скористатися і за яких обставин це робити.

Даю вам для цього одну відеопрезентацію, яка вам більш наочно покаже, як можна відкривати (прокидати) порти за допомогою цього чуда програмного обеспечения:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch?v=9xdy9wR5R0Y

Думаю, це вам вельми допоможе.

Успіху вам!