Давайте спробуємо розібратися з цим питанням. Справа в тому, що буває так, що, коли ми знімаємо щось, то трапляється так, що спалах випадково потрапляє на дзеркало, і відображення цього спалаху закарбовується на фотографії. Природно, що, якщо роздрукувати цю фотографію, то вже нічого ви з цим не зробите, бо роздруківка є роздруківка.

таке могло б статися і в звичайному фотоапараті, і коли б зробили фотографію, то все було б на цієї фотографії, і відбиток і всякого роду неприємності.

Як правило, такі от відбиття можуть псувати вид на фотографію, і довелося б, якщо не викидати фотографію, то в усякому разі на неї вже дивитися багатьом було б нецікаво , так як кому сподобатися така якість. Хоча, є люди, яким це вельми може сподобатися. Але це, як кажуть, справа вашого смаку.

У програмі "Adobe photoshop" можна спробувати виправити подібний дефект.

Дл я того, щоб виправити дефект, відкривайте програму.


Далі, з меню "Файл", відкривайте вашу фотографію.

Після цього, в меню потрібно знайти інструмент, який називається "Штамп". Далі, потрібно цей штамп встановити на те місце, де у вас відображення, і за допомогою цього ж штампа прибрати за допомогою мишки це відображення.

а для того, щоб ви краще могли уявити, як це потрібно робити, пропоную вам переглянути одну відеопрезентацію. Тут йдеться про те, як прибрати з фотографії блиск особи від спалаху:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch? V = DRVPhU1bOco

А взагалі, зробити це можна багатьма способами, тому, потрібно враховувати і цей фактор.

Бажаю здоров'я і удачі!