Справа в тому, що для того, щоб записати рингтон на "Айфон", тут потрібно багато чого вміти. Це не так просто, як в інших телефонах.

Для початку, що потрібно зробити, так це встановити програму "Itunes". Далі, потрібно в меню вибрати "Додати файл", "додати в медіатеку". Після цього, слід цей файл обробити. Ставайте на файл, який ви загнали в "Itunes", і в меню потрібно знайти пункт "Інфо", може ще називатися "Інформація".

А ось тут вам доведеться виставити прапорці, які відповідають часу програшу вашої мелодії . В "айФоні" зроблено так, що ваша мелодія може бути тривалістю до тридцяти секунд. Коли ви встановите прапорець встановлення часу, то можете вибрати час у секундах.

після цього ви повинні будете застосувати цю дію.

Далі, треба буде натиснути "Конвертувати в формат * .AAC" .

Далі, потрібно буде знайти цей файл, і поміняти його на розширення * .M4R.


Це для того, щоб ваш апарат зміг визначити вашу мелодію.

Після цього, потрібно буде підключити ваш "Айфон" до комп'ютера і провести синхронізацію вашого рінгтона з телефоном. Після синхронізації у вас з'явиться цей рингтон.

Це зразковий розповідь, як це потрібно робити.

а для того, щоб ви могли наочно побачити, як це потрібно зробити, як загнати рингтон на ваш апарат, пропоную вам подивитися одну відеопрезентацію, яка детально вам розповість і покаже, як це потрібно робити:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch? v = w2iKhfUpLmU

Я сподіваюся на те , що ця презентація допоможе вам розібратися з вашою проблемою і ви зможете освоїти свій "Айфон".

Успіху вам!