Щоб налаштувати комп'ютер для ігор, вам необхідно відключити всілякі непотрібні служби. Як відомо комп'ютерна гра забирає досить багато комп'ютерних ресурсів, а якщо в момент її активності будуть працювати інші навантажують служби, то у вас все буде подвисать. З цією метою відкриваємо установку і видалення програм в панелі управління. Там вам необхідно відшукати абсолютно непотрібні утиліти і програми, видаліть їх.

Наступний етап відключення непотрібних служб у потрібних програм. Як таке може бути? Насправді деякі потрібні програми включають дуже настирливі функції. Наприклад Java, Adobe, Asus, Mail.agent, Utorrent, Webmoney, MSN, ICQ, QiP та інші програми крім просто активності ще й постійно перевіряють наявність нових версій самих себе.


Без відключення цієї перевірки налаштувати комп'ютер для ігор не вийде.

Також не забувайте і про абсолютно непотрібних службах в системі. Наприклад, якщо ви сидите вдома, у вас один комп'ютер, вам слід відключити мережу. Навіщо вам мережеве підключення LAN, якщо ви граєте по інтернету або оффлайн? А дію подібної служби може гальмувати комп'ютер. Також подбайте про такі служби як геопозиціонування, перевірка погоди (Windows 8), антивірус (в момент оффлайновой гри абсолютно непотрібна річ), індикатори, гаджети робочого столу, нестандартні теми оформлення Windows. Все це потрібно відключати, щоб процес гри був максимально гладким і без зависань.