Декоративних і карликових кроликів купати можна, але робити це потрібно дуже акуратно і обережно. Щоб все зробити правильно і не нашкодити тварині, треба знати кілька нюансів. Процедура КУПАННЯ дуже складна і знадобитися допомога, поодинці з такою справою не впоратися. Слід зараннее підготувати все необхідне: тазик, рушник, шампунь для кроликів або дитяче мило, фен. Перед купанням тваринного треба закрити всі кватирки, щоб уникнути протягів, так як кролики можуть легко застудитися.

Для повного купання треба наполовину наповнити тазик теплою водою, як для купання дитини, перевіривши температуру води ліктем. Обережно посадити кролика в тазик. Нехай одна людина притримує кролика, а інший миє тварина, стежачи, щоб вода не потрапила у вуха. Потім слід намилити кролика спеціальним шампунем або дитячим милом, не чіпаючи взагалі голову, голову мочити взагалі не можна.


Потім мильну піну треба змити водою з душу, вимити дуже ретельно, так як Вроліка після купання буде себе вилизувати і, якщо залишаться залишки миючого засобу, то тварина може отруїтися.

Якщо вам потрібно вимити тільки лапки і попу, то можна це зробити тримаючи кролика наруку, вимити тоді кролика можна просто під краном або під душем, намвлівать треба тільки забруднені ділянки і цей спосіб купання буде дуже щадним і найоптимальнішим.

Після закінчення водних процедур кролика необхідно обгорнути в рушник і ретельно витерти і не відпускати на прогулянку поки він не висохне або обсушити його теплим повітрям фена.