Щоб створити презентацію в powerpoint, необхідно насамперед запустити сам додаток. Перед вами відкриється середу, кілька схожа з іншими додатками Ms Office, наприклад, Ms Word або Ms Excel, якщо не в плані інтерфейсу (хоча елементів також загальних достатньо), то в плані деяких функцій, способів виконання деяких завдань (додавання малюнка, встановлення шрифту , його кольору і т.д., робота з буфером і багато іншого). Насамперед виберіть тип презентації: з використанням шаблонів (спеціальних заготовок), плутаючи презентація, розмічена різними блоками або мінімально: заголовком і блоком тексту. Всі блоки є редагованими написами, з ними можна працювати як в текстовому редакторі: переміщати, змінювати текст, його вигляд і т.д. Зручно також встановлювати різні стилі, наприклад, ви хочете зробити презентацію в синіх, жовтих або т.д.


тонах, виберіть відповідну схему у вкладці Вид, автоматично крім фону будуть встановлені настройки для шрифту, його кольору, розміру, типу накреслення і т.д.

Створити презентацію в powerpoint - означає заповнити набір слайдів, що йдуть один за іншим у вашому виступі, для якого презентація готується. У кожен слайд можна додати звуки, малюнки (меню Вставка), таблиці і т.д. Ви можете мишкою переміщати слайди, міняючи їх послідовність, видаляти і т.д.

Після заповнення всіх етапів презентації-слайдів, збережіть її: можна у форматі презентації, відкритої для редагування, а можна у форматі як запускной файлу - презентація буде тільки запускатися.

Береш, заходиш і пішов всяку фігню жмать. Дивишся і презентація вийти))))))))