Щоб прибрати нумерацію сторінок в ворде, необхідно знати, що нумерація це не якийсь окремий елемент, який вимагає особливих навичок роботи з ним. Це всього лише поле, схоже з написом. Яке можна редагувати, воно не має меж, у ньому не можна робити поворот тексту і т.д., але воно має спеціальний символ, що дозволяє звертатися до нього навіть програмно. Крім цих, в ворде є поля сторінок - це зовсім інші поля і плутати їх не потрібно. Нумерація сторінок у вигляді поле розміщується в рамках колонтитулів у верхній або нижній частині документа.

Отже, ви робите деякий документ, де хочете прибрати нумерацію сторінок в ворде. Часто наукові роботи (дипломні, курсові і т.д.) припускають, що тільки титульна сторінка не повинна нумеруватися, а всі інші з номерами, починаючи з 2.


Якщо вас цікавить саме цей варіант, тоді вам просто слід відкрити вікно Нумерація сторінок (пункт меню Вставка) і відзначити потрібну опцію в поле Відображати або не відображати номер на першій сторінці. Якщо ж вам цей варіант не підходить і прибрати нумерацію сторінок в ворде потрібно скрізь, тоді найпростіший спосіб - це просто активізувати поле з номером на будь-якій сторінці (не виділить сам номер, а зробити активною рамку навколо номера) і натиснути кнопку Delete. Це дозволить видалити всі поля-написи у поточному розділі документа.

Якщо ж ви працюєте в останній версії Ворда, то видалення як окрема функція вже передбачено і вам тільки потрібно зайти в розділ додавання нумерації (пункт меню Вставка) і вибрати команду Видалити номери сторінок.