Якщо ви хочете знати, які зараз модні зачіски, то вам варто погортати журнали і моду і красу.

Є кілька варіантів, які завжди залишаються в моді - це довгі локони, стрижки каре, і "під хлопчика ". Тут все залежить від того, яке ви маєте обличчя і що вам більше підходить.

Ви можете відправитися до стиліста і він порадить вам найбільш підходящий для вашої форми особи зачіску. Іноді стилісти потрапляють в точку і клієнт іде задоволений, іноді бувають розчаровують його і клієнт поки не в силах зрозуміти свою нову модну стрижку. Але якщо ви не боїтеся ризикувати, то моя вам порада - вирушайте до стиліста.

Якщо ви у своєму запитанні "які зараз модні зачіски", розумієте зачіски, які ви зможете зробити своїми руками, то тут вам пораджу кілька видів зачісок.


Це пучки, коси, які все ще не здають своїх позицій, зачіски в грецькому стилі за допомогою спеціального обідка, ну і розпущене волосся, акуратно укладене теж завжди актуальні.

Якщо у вас волосся довге і довжина дозволяє заплести коси , то плетіть. Вони як і раніше в моді, особливо якщо ви зможете зобразити щось оригінальне - не просту французьку косу.

Також ви можете зібрати волосся в пучок і закріпити їх на маківці за допомогою шпильок, шпильок або гумки.

Пошукайте в інтернеті цікаві варіанти зачісок, які ви зможете зробити на своїх волоссі. Можливо, відразу у вас не вийде зробити зачіску, але через деякий час практики ви зможете зобразити що-небудь оригінальне і цікаве на своїх волоссі, що вам дуже підходить !!