Баранина - це смачне і соковите і м'ясо. Воно може бути і повсякденним, і святковим блюдом. Якщо смажену баранину посипати зеленню, то це буде незабутнім блюдом для святкового столу. Оскільки баранину ми їмо не так часто, то багато хто цікавиться, як посмажити баранину правильно.

Щоб отримати смачну і ароматну баранину, як правил, її маринують у різних видах маринадів. Дивовижним і вишуканим смаком володіє баранина, замаринована в оливковій олії, гірчиці, червоному вині. Неповторний смак виходить після маринування у такій заправці: часник, свіже листя м'яти, розмарин, оливкове масло. Який маринад використовувати перед тим, як посмажити баранину, залежить від ваших смаків. Перед смаженням баранини її необхідно потрібно витримати 30 хв.


в слабкому оцтовому розчині це робиться для того, щоб зник специфічний присмак цього м'яса.

Смак і соковитість м'яса залежать від тривалості його приготування.

Не варто дуже довго смажити баранину, в іншому випадку вона буде сухою і жорсткою і втратить свій специфічний аромат. Перед приготуванням шматки м'яса необхідно очистити від жилок і плівок, нашпигувати часником, посолити і поперчити.

При смаженні на сковорідці, необхідно, щоб вона була розпечена. Але при цьому її необхідно вчасно зняти з вогню, щоб м'ясо не встигло стати жорстким. Найбільш смачне м'ясо виходить, якщо закінчити процес приготування в стадії полупрожаренності, коли м'ясо буде рожевим і соковитим