Для вибору бандажа для вагітних пропоную вам ось це відео:
ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch? V = YGrylRAfOac05 травня 2011 г

Бажаю вам міцного здоров'я!

Бандаж під час вагітності варто носити лише за рекомендацією особистого лікаря. Деякі фахівці вважають що він шкідливий і тільки обмежує становище дитини в утробі матері, інші ж дотримуються думки, що бандаж необхідний, особливо для жінок, що звикли вести активний спосіб життя. Якщо ж спільне рішення про необхідність носити підтримує живіт білизна прийнято, то слід знати, як бандаж для вагітних вибрати правильно, адже в природі їх існує аж три типи, головне нічого не переплутати, отже, є:

- допологової бандаж;

- після родової;

- комбінований.

Відповідно вагітній жінці підходить тип 1 або тип 3, краще, звичайно перший, він більш пристосований для цікавого становища.

Також варто розрізняти моделі бандажів для вагітних, кожен може вибрати те, що найбільш зручно:

- бандаж - труси;

- бандаж - пояс;

Інші види, такі як бандаж - грація, бандаж при кесаревому розтині і бандаж - спідниця-пояс, підходять лише для післяпологового періоду.

Серед світових виробників, найбільш якісна продукція випускається в Німеччині та Англії, там існують фірми, що спеціалізуються саме на виробництві білизни для вагітних жінок, таким чином, їх продукція не тільки якісна, але і красива.


Що важливо для жінки в будь-якому положенні. У нашій країні найбільш популярно білизна з Італії та країн Прибалтики, проте там індустрія в цьому напрямку розвинена не настільки сильно, тому тут або краса, або якість. Хороші бандажі в своєму складі зазвичай містять еластан, мікрофібру і обов'язково бавовна, при такому поєднанні і тіло дихає і живіт добре дотримується. Також обов'язково повинні бути застібки декількох рівнів, для того щоб регулювати тиск на живіт, у міру його зростання.

Бандаж вибирають по найбільшому обхвату живота, якщо вибір ліг на бандаж - труси, то орієнтуватися потрібно на звичайну білизну, плюс один розмір.