Це залежить від того, яка саме жовтяниця. Якщо жовтяниця фізіологічна, то вона не передається. заразна вірусна.

Успіхів!

Бувають різні види гепатиту, так наприклад гепатит А передається через забруднену воду, частіше це буває влітку, коли купаються в різних водойм, багато людей, з готорих хтось може бути інфікованим, передається через брудні руки, через невимитие ягоди, фрукти, і овочі . Треба про це пам'ятати, і хворобу легше попередити ніж її лікувати. Пам'ятайте про це.
Гепатит В і С це більш серйозне захворювання, яке може передаватися через кров, наприклад при переливанні крові. При відвідуванні лікаря-стоматолога, при поганій дезінфекції інструментарію.

Жовтяниця - це неоднорідне захворювання, яке супроводжуються переважним ураженням печінки. Зустрічаються жовтяниці фізіологічні, вони викликані зазвичай дисфункцією печінки. Жовтяниця, також може бути викликана яким-небудь вірусом або інфекцією. У такому випадку це може бути гепатит декількох різних відов.Первий тип - це жовтяниця або вірусний гепатит А.


У цьому випадку хвороба передається при вживанні разом з їжею заражених продуктів або води. Гепатит А може ще бути викликаний і різними кишковими інфекціями, коли його розмноження відбувається в клітинах печінки. Інкубаційний період гепатиту А складає від 10 до 45 днів. Протягом цього часу захворювання протікає циклічно і гостро. Можливі також ускладнення на печінку та нервову систему. Повторне зараження гепатитом А вважається не можливим. Вірусний гепатит B, як правило, передається парентеральним шляхом. Зазвичай він повільно розвивається з тривалим перебігом. Вірусний гепатит C передається тільки парентеральним шляхом. Хід його перебігу точно такий же як і у гепатиту В. Період інкубації - від декількох днів до 26 недель.Вірусний гепатит Е дуже схожий на гепатит А і передається через їжу і воду. Цей тип частіше виявляє важкі форми, аж до можливості летального результату, особливо у вагітних. Період інкубації - від 10 до 40 днів.