Отже, на який же тижня можна визначити стать дитини. Справа в тому, що стать дитини можна визначити десь з п'ятнадцятої тижня вагітності. Можна і пізніше спробувати.

Успіхів вам!

На якому тижні можна визначити стать дитини, завжди було так що молода сім'я Моголів тільки здогадуватися якої статі буде їх майбутня дитина. Ну ще існували й існують ворожки, шамани і ясновидці. А так же практикувалися особливі ритуали і дієти для того що б народилася дитина певної статі. Але в сучасному світі місце всяким там шаманським справах і ворожінням приходить по тихоньку кінець. Вірніше буде сказати що вже в цивілізованому світі ні хто не ходить до ворожок і шаманів для того що б дізнатися стать дитини для цього існують спеціальні апарати які не тільки покажуть стать дитини але ще й визначать його вага і розмір і ні дай Бог якісь проблеми. Тепер навіть проводять операції на плід в утробі матері, не перериваючи вагітності. Сучасна медицина творить справжні дива. На який тижні можна визначити стать дитини - самий простий і швидкий метод дізнатися стать дитини це пройти ультра звукове обстеження простіше кажучи УЗД.


Для того щоб визначити стать дитини треба почекати п'ятнадцять тижнів вашої вагітності.

Чому так довго? Тому що до цього часу ваша дитина вже буде більш розвинений ніж на другий чи десятого тижня. Він почне рухатися і повертатися і будуть вже більш чітко видні статеві органи майбутньої дитини. На більш ранніх термінах вагітності теж можна дізнатися стать дитини але це буде більш складніше. Та й немає сенсу поспішати у вирішенні даного питання. Навіщо зайвий раз турбувати дитини. Останні дослідження говорять що УЗД для дитини теж шкідливо тому що викликає звуковий шок у плода.

Стать дитини можна визначити на 10 тижні за допомогою УЗД.

Раніше цього терміну дізнатися, дівчинка у вас буде чи хлопчик, неможливо, хіба що за різними там народним методам. Почитайте про це в інтернеті. Пам'ятайте, що точного результату вам не дасть ніякої ознака, тільки УЗД.