Моя давня подруга пережила життєву кризу: операцію, опромінення, хімію і як результат дуже поправилася. Чоловік пішов, забравши сина. Треба було щось робити, і вона проявила дивовижну завзятість, поки толком не знаючи, як скинути 30 кг зайвої ваги. Спочатку від подруги, що живе за кордоном, вона дізналася про зелені коктейлях, приготованих з суміші овочів, пучка зелені і фрукта або ягід.

Він став замінювати сніданок і налагодив самопочуття. Борошняне і здобне було викреслено з раціону, а солодощі замінені на фініки і сухофрукти. Потім вона згадала про велосипед і щодня проїздила не менш 10 км. Приблизно через місяць було скинуто 16кг і це дуже надихало. Як скинути 30 кг - потім з літератури були почерпнуті знання про солі, яка затримує воду, а разом з нею жир і улюблені солоності перетворилися на страви, де "біла отрута" замінили пряні спеції і запашна зелень.


Моя подруга покращала і була дуже натхненна. Останній рік вона додала до всього вищевикладеному 1 день в тиждень голодування і очищення. 24 або 36 годин, коли травна система відпочиває від перетравлення і всі резерви йдуть на звільнення від отрут і жиру. З'їдений після його закінчення овочевий салатик, за запевненнями зрівнятися ні з чим! Сьогодні її не впізнати. Моя подруга важить 65 кг і носить свій колишній розмір одягу. Вона перемогла не тільки страшну хворобу, але повернула собі струнку фігуру. Це - реальна історія про те, як скинути 30 кг.