Це можна дізнатися десь на п'ятнадцятому тижні вагітності. Тоді вже розвиваються статеві органи. Якщо хочете не прогадати, можете тижнів на два відстрочити.

Успіху!

Дізнавшись про вагітність, молодим батькам хочеться, якомога швидше з'ясувати, хто ж з'явиться на світ: хлопчик чи дівчинка. Точну відповідь на це питання дасть УЗД, але на ранньому терміні робити його не варто, тому що статеві ознаки малюка ще тільки починають формуватися. Тоді виникає наступне питання, на якому терміні можна дізнатися стать дитини? Головне - наберіться терпіння, оскільки визначити стать малюка можна не раніше, ніж на 12 тижні вагітності. Чим термін буде більше, тим більше точну відповідь зможе дати лікар. Тому не варто бігти на 12 тижні робити УЗД, а краще почекати ще трохи часу. Саме тому деякі лікарі при відповіді на питання, якою ж терміні вже можна буде дізнатися стать майбутньої дитини, відповідають, що на 14 тижні.
А поки ви знаходитесь в трепетному очікуванні, можете звернутися за допомогою до різних народними прикметами.


Ось найбільш відомі з них:
Вважається, що при виношуванні хлопчиків талія залишається стрункою, а при виношуванні дівчаток - "розпливається".
Якщо вагітна жінка любить солодке, а м'ясо практично не їсть, то вона народить дочку.
Токсикоз найчастіше буває у жінок, які чекають дитину-дівчинку.
Ось один народний спосіб дізнатися стать вашої майбутньої дитини за допомогою нитки та голки. Повісьте голку на нитку, візьміть в руку і тримайте її над животом. Якщо голка почне крутитися, це означає, що народиться хлопчик. А якщо почне гойдатися з боку в бік - народиться дівчинка.
Звичайно, не варто ставитися серйозно до вище перерахованих ознаках. Необхідно просто набратися трохи терпіння. Зверніться до лікаря, який спостерігає протягом вашої вагітності, і він точно відповість, на якому терміні можна дізнатися стать дитини. Адже точний прогноз залежить не тільки від професіоналізму лікаря - узіста, але і від того на скільки сучасно обладнання, на якому він працює.