Якщо ви очікуєте яку або посилку або бандероль з Китаю, то вам потрібно вміти відстежити посилку з Китаю. Для цього ви повинні знати номер поштового відправлення. Це 14 символьний номер, який містить букви і цифри. Його вам потрібно ввести на сайті пошти Росії в спеціальному вікні або на будь-якому іншому сайті, де надається ця послуга. Варто сказати, що послуга з відстеження поштових відправлень надається абсолютно безкоштовно. Для цього пройдіть по одній з посилань, які надані ниже:

http://gdeposylka.ru/

http://fcr.russianpost.ru/portal/ru/home/postal/trackingpo

http://www.edost.ru/tracking.php

http://post-tracker.ru/

http://www.trackitonline.ru/

Если ви не можете знайти і відстежити посилку з Китаю, то вам потрібно точно переконатися в тому, що посилка ваша відправлена і має маркування відправки. І ще раз уточнити номер накладної або номер поштового відправлення.

Також відсутність інформації про відправлення може бути пов'язано з тим, що відправлення ще не надійшло до Росії і не пройшло маркування в країні перебування.


Із за цього теж можуть траплятися збої.

До речі про збої. Їх дуже багато в роботі нашої поштової служби. За останній час пошта Росії стала працювати куди краще, ніж раніше. Швидкість доставки збільшилася і підвищився рівень сервісу. Це не може не радувати. Але перешкод у роботі все ще дуже багато. Часто буває, що працівники пропускають маркування відправлень, верб цьому випадку вам вже не вдасться відстежити посилку з Китаю або звідки небудь ще. Якщо хтось із поштових працівників пропустив вашу посилку, то вам залишається тільки чекати і щодня ходити на поштове відділення.