Довгий час Павло Дуров заперечував можливість просматривания гостей на своїй сторінці, проте, тепер все це в минулому. Зараз ви можете бачити гостей у контакті з допомогою спеціальних додатків. Не буду рекламувати конкретну з них, але таких вже більше десятка. Головне в цьому питанні користуватися виключно безкоштовними додатками, нікому не віддавайте гроші і не відправляйте SMS-повідомлення.

Звичайно, дані програми працюють не зовсім коректно. Вони не можуть відслідковувати минулих гостей ще до установки програми, а також чітко не можуть сказати вам достовірну інформацію. Якщо в такій соціальній мережі як Мой Мир або Facebook все чітко і зрозуміло, то тут ви покладаєтеся на правдивість якогось стороннього додатка, яке може працювати некоректно.

Існує й інша можливість бачити гостей в контакті.


Для цього необхідно просто мати кмітливість, додаткове програмне забезпечення та програми не потрібні. Якщо популярність вашої сторінки не так велика, то можна просто переглядати, хто поставив вам лайк, зробив репост з вашої сторінки, написав коментар до вашої відеозапису або фотографії. Ця інформація збирається дуже швидко і легко, вам не доведеться навіть витрачати багато часу. Тут я вже можу гарантувати стовідсоткову точність. Проте, слід пам'ятати, що деякі могли зайти і кілька разів, хоча поставили лайк один раз. Також є і можливість проставлення лайків через новинну стрічку, що є недоліком даного способу визначення гостей.