Спробуйте це зробити в своєму профілі. Це як у скайпі, зробитися невидимим, все це робиться в налаштуваннях сторінки.

Щоб приховати сторінку Вконтакті, вам слід зайнятися налаштуваннями приватності. Увійдіть в "Мої налаштування", що знаходяться в меню в лівій частині екрана. Далі вам потрібно вибрати одну з вкладок під назвою "Приватність". Там ви можете приховати якусь конкретну сторінку, наприклад, приховувати фотоальбоми або подарунки, а також приховувати список друзів, замітки, відеозапису чи номери ваших телефонів.

Сховати всю сторінку цілком і повністю можна, якщо ви ідіть з сайту. Тоді жоден з ваших друзів, не зможе взагалі зайти на неї. Можна просто видалити всіх друзів зі сторінки, видалити всі фотографії і відеозаписи, записи на стіні, всю особисту інформацію через настройки і всі архіви з повідомленнями. Далі вам просто треба вийти з сайту і не заходити більше. Буквально через півроку сторінка автоматично віддалиться з сайту за строком давності.

Є й більш простий метод для того, щоб приховати сторінку Вконтакте.


Ви можете тимчасово зупинити її дію, і ніяка інформація взагалі не буде доступна. Навіть вхід на сторінку буде заборонений. Для цього слід вибрати зліва "Мої налаштування", а потім вибрати вкладку "Загальні". Після цього прокручивайте до кінця вниз і знайдіть там напис "Ви можете видалити свою сторінку".

Дотримуйтесь інструкцій з видалення і у вас все вийде. Відразу скажу, що протягом чотирьох тижнів потрібно повернутися на сторінку, щоб вона знову запрацювала. Якщо ви цього не зробите, то сторінка буде заблокована і видалена назавжди, а ваш логін може зайняти хтось інший.

Ще невеликий нюанс. Можете приховати сторінку за допомогою знову ж налаштувань приватності. Досить встановити на найголовнішому параметрі "Хто може дивитися мою сторінку" значення "Тільки я".